ANA SAYFA ŞEBNEM FERAH VOLVOX ALBÜMLER MULTİMEDYA SOHBET FORUM FOTOĞRAFLAR BASIN BİZ? LİNKLER

AramaArama  
grup hepsi
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    SebnemFerah.Info ~ Geniş ve loş bir yer Forum Ana Sayfası -> Diğer Müzik Türleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
shebnemferah
*Silinmiş Üyelik*

MesajTarih: 25 Tem 2006 Sal, 11:03    Mesaj konusu: grup hepsi Alıntıyla Cevap Ver

CeMrE KeMeR:

CeMrE:1985 Istanbul dogumlu.Ortaögrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde bitirdi. Yine ayni okulda Klasik Bale egitimine devam ediyor.AKM Gençlik Balesinde bes yil görev aldi.Bir çok reklam jingle'i ve kliplerde görev aldi.

CeMrE:Cemre bir kova burcu ve onun en sevdiği renk mavi.Cemre maviyi ona şans getirdiği ve aynı zamanda da nazardan onu koruduğu için seviyor.Cemrenin iki kardeşi var.Biri 88 doğumlu diğeri daha 3 yaşında.Tuttuğu takım Beşiktaş.Ayrıca küçükkende balerin olmak istiyormuş.Hobisi ise korku filimi izlemek!!!!

Eren BaKıCı:

ErEn:1984 Istanbul dogumlu.Grubun en büyük üyesi.Ortaogrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde bitirdi.Halen bu okulda Modern Dans Egitimi aliyor.6 yil boyunca AKM Gençlik balosunda görev yapan Eren ayrica Londra'da Urdang Dance Acedemy'de ve Budapeste Dans Okulu'nda egitim aldi.Çin'da yapilan dans gruplari gösterisinde ülkemizi temsil etti.Candan Erçetin, Beyazit Öztürk, Ragip Savas, Rasim Öztekin gibi daha birçok unlu ismin katildigi "Yildizlarin Altinda" adli müzikalde sahne aldi.

ErEn:Eren bir boğa burcu onun sevdiği renk ise yeşil.Çünkü Eren küçükken ormanı çok severmiş ve de ormanda yaşamak istermiş.Erenin bir kardeşi var kendinden iki yaş küçük.Tuttuğu takım Garatasaray.Küçükken aşçı olmak istiyormuş.Hobisi ise film seyretmek,fotoraf çekmek!!!!

Gülçin ErGüL:

GüLçİn:1985 Istanbul dogumlu.Ortaogrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde bitirdi.Ayni okulda Eren ile beraber Modern Dans egitimi aliyor.AKM Gençlik Balosundan 7 yil görev alan Gülçin,san,piyano ve hip hop dersleri aldi ve reklam jinglelari seslendirdi.

GüLçİn:Gülçinin burcu akrep.Sevdiği renkte pembe.Çünkü pembenin saçlarına uyduğunu düşünüyor.Gülçinin iki tane ablası var ve de ablalarını hep annesi gibi görmüş.Takım tutmuyor.Küçükkende şarkıcı olmak istermiş.Hobileri kitap okumak,yoga yapmak,internete girmek ve ya kendine vakit ayırmakmış!!!!

YaSeMiN YüRüK:

1986 Istanbul dogumlu.Grubun en küçük üyesi.Ortaogrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde bitirdi. Halen Istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde ögrenimini sürdürüyor.3 yil boyunca AKM gençlik Balesi'nde görev aldi.San ve tiyatro dersleri alan Yasemin çok sayida da reklam jingle'lari seslendirdi.

YaSeMiN:Yaseminin sevdiği renk mor ama mor onun burcuna biraz uzak çünkü o bir başak burcu.Renginin ona derinlik ve huzur verdiğine inanıyor.İki kardeş bi tane üç yaşında erkek kardeşi var.Tuttuğu takım Fenerbahçe.Küçükken tiyatrocu olmak istermiş.Hobileri arabaları sevdiği için araba dergileri okumak!!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
shebnemferah
*Silinmiş Üyelik*

MesajTarih: 25 Tem 2006 Sal, 11:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şimdiden bir çok sevenleri var... ama iyi bir gruplar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sebnemci_demo
Referans Üye

MesajTarih: 25 Tem 2006 Sal, 11:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence iyi bi grup değil sadece dans ediyorlar ses diye bişey yok ama bu benim fikrim başkaları ne düşünüyo bilemem tabi

En son sebnemci_demo tarafından 13 Arl 2009 Pzr, 17:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
_Dilara_
Referans Üye

MesajTarih: 26 Tem 2006 Çrş, 11:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dinlemiyorum fazla ama baya emek harcadıkları belli
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
ocean
Referans Üye

MesajTarih: 26 Tem 2006 Çrş, 22:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şu son klip sarkılarını dınnedim bi iki kere hiç sefmedım. açaip, pek de anlamsız Confused sözler,pek dınlemıom amah o şarkısı hiç mi hiç gusel deil bence.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
RadyoKafa
Seviye: *****

MesajTarih: 26 Tem 2006 Çrş, 22:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bi de reklamda oynamışlar Confused ı-ıh sevmedim ya
tarzları zaten sevdiğim bişey değil
Başa dön
children of a madness
*Silinmiş Üyelik*

MesajTarih: 28 Tem 2006 Cum, 17:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende sevmem şarkılarını.dinlememde.ama baya emek harcıyolar.ama müziklerini beenmem.
Başa dön
karanlik
*Silinmiş Üyelik*

MesajTarih: 28 Tem 2006 Cum, 21:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

emek felan sarfediolar emeksiz hiçbişey olmaz şahsen dimlemiyorum sevmiyorumda tarz meselesiii
Başa dön
children of a madness
*Silinmiş Üyelik*

MesajTarih: 30 Tem 2006 Pzr, 13:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende sevmem aslında.tarz meselesi ya.
Başa dön
sebom:):)
Seviye: *****

MesajTarih: 30 Tem 2006 Pzr, 19:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

children of a madness demiş ki:
bende sevmem aslında.tarz meselesi ya.

evet bencede...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
mavist
Seviye: *

MesajTarih: 30 Tem 2006 Pzr, 19:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

seslerine lafım yok(bence gayet iyi) ama pek dinlemem yaptıkları müzik tarzım değil
Başa dön
dumanyak_güliz
Seviye: *

MesajTarih: 02 Ağu 2006 Çrş, 16:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

güzel bi grupppp
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
guilty
*Silinmiş Üyelik*

MesajTarih: 05 Ağu 2006 Cmt, 15:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben çok fazla beğenmedim açıkçası.Tv de live performance larını izledim sadece dans edıyolar ve göze hitap ediyolar.Bence böyle olmaması gerekiyo... Wink Wink Wink
Başa dön
KardeleN
Seviye: **

MesajTarih: 08 Ağu 2006 Sal, 20:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sewmıyorum dolayısıyla dınlemıom
bence goruntu war ses yoookkk Rolling Eyes
Başa dön
CaLiSTa
SFI Ekip Üyesi

MesajTarih: 11 Ağu 2006 Cum, 9:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim hoşuma gidio tarzları donanımları çok ii Very Happy sahnede hem dansları hem yorumları ilgi çekiyor bence güzel yeni albümlerini daha çok beğendim
Başa dön
Mesajları göster:   
   SebnemFerah.Info ~ Geniş ve loş bir yer Forum Ana Sayfası -> Diğer Müzik Türleri Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

© Copyright 2001-2005 The phpBB Group, © Copyright 2005-2008 SebnemFerah.Info